Contact

Chris Jensen A/S

Stenmaglevej 20

DK-4295 Stenlille

Denmark

Tlf.: +45 5780 4600

Faz.:+45 5780 4258

E-Mail: chrisjensen@chrisjensen.dk

Registration number – CVR. 50 86 27 12

Chris Jensen Kalundborg K/S

Langagervej 9-13

DK-4400 Kalundborg

Danmark

Tlf.: +45 5956 1800

Faz.:+45 5951 7399

E-Mail: cj-kalundborg@chrisjensen.dk

Registration number – CVR. 12 86 13 03

Chris Jensen A/S

Vedbysoendervej 10

DK-4200 Slagelse

Danmark

Tlf.: +45 5856 2245

Faz.:+45 5856 2247

E-Mail: chrisjensen@chrisjensen.dk

Registration number – CVR. 50 86 27 12

Kontaktpersoner Chris Jensen A/S - Stenlille

Kontaktpersoner – Chris Jensen A/S – Stenlille Hovedekontor

Chris Jensen
CEO, Founder.

Chris Jensen - Direktør hos Chris Jensen A/S

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: +45 4016 7175
E-mail chrisjensen@chrisjensen.dk

Allan Guldborg
Production manager, co-owner.

Allan Guldborg - Produktionschef Chris Jensen

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: +45 4040 6753
E-mail allan@chrisjensen.dk

Esben Sørensen
CFO.

Esben Sørensen - Økonomichef - Chris Jensen A/S

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: +45 4010 2003
E-mail esben@chrisjensen.dk

Claus Madsen
Workshop manager/Foreman.

samlet1000x1000pxpersoner

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: +45 2021 6670
E-mail claus@chrisjensen.dk

Kim Hansen
Warehouse Manager.

Kim Hansen - Lagerchef - Chris Jensen A/S

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: +45 2029 1658
E-mail kim@chrisjensen.dk

Jeanette Jensen
Quality control, co-owner.

Jeanette Jensen - Chris Jensen A/S

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: 0
E-mail jeanette@chrisjensen.dk

Malene Jensen
Administration, co-owner.

Marlene Jensen - Chris Jensen A/S

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: +45 4040 6751
E-mail malene@chrisjensen.dk

Pia Frederiksen
Technical assistant.

Pia Frederiksen - Teknisk assistent - Chris Jensen A/S

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: +45 5789 0717
E-mail pia@chrisjensen.dk

Marianne Hansen
Administration.

Marianne Hansen - Kontor assistent - Chris Jensen A/S

Tlf: +45 5780 4600
Mobil: 0
E-mail marianne@chrisjensen.dk

Kontaktpersoner Chris Jensen Kalundborg K/S - Kalundborg

Kontaktpersoner – Chris Jensen Kalundborg K/S – Kalundborg

Jørgen Jensen
CEO. co-founder.

Jørgen Jensen - Dirketør - Chris Jensen Kalundborg K/S

Tlf: +45 5956 1800
Mobil: +45 4040 7122
E-mail jorgen@chrisjensen.dk

Henrik Stig Jensen
Construction Conductor.

Henrik Stig Jensen - Entrepriseleder - Chris Jensen Kalundborg K/S

Tlf: +45 5956 1800
Mobil: +45 2178 4459
E-mail hsj@chrisjensen.dk

Dennis Eriksen
Coordinator.

Dennis Eriksen - Koordiantor - Chris Jensen Kalundborg K/S

Tlf: +45 5956 1800
Mobil: +45 2142 0360
E-mail dennis@chrisjensen.dk

Christian “Krølle” Sørensen
Coordinator.

Christian Sørensen - Koordinator - Chris Jensen Kalundborg K/S

Tlf: +45 5956 1800
Mobil: +45 4025 2528
E-mail christian@chrisjensen.dk

Tina Jensen
Finance – Administration.

4

Tlf: +45 5956 1800
Mobil: +45 4025 2528
E-mail tina@chrisjensen.dk

Fornavn Efternavn
Stillingsbeskrivelse

6

Tlf: +45 5956 1800
Mobil: +45 0000 0000
E-mail

Fornavn Efternavn
Stillingsbeskrivelse

7

Tlf: +45 5956 1800
Mobil: +45 0000 0000
E-mail

Kontaktpersoner Chris Jensen A/S - Vedbysønder

Kontaktpersoner – Chris Jensen A/S – Vedbysønder

Karsten Kamstrup
Blacksmith.

Karsten Kamstrup - Chris Jensen - Vedbysønder
Mobil: +45 2814 7848
E-mail carsten@chrisjensen.dk